Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:34


pytania do zarzadu sekcji Lin

Wszystko co związane z Łowiskiem Licencyjnym LIN
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Prezes

  • Posty: 93
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:21

Re: pytania do zarzadu sekcji Lin

Post31 mar 2015, 9:54

Przepraszam kolego, a te już wyłapałeś czy po prostu jesteś ciekawy.
Offline

ximus

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 16 kwie 2013, 21:28

Re: pytania do zarzadu sekcji Lin

Post31 mar 2015, 11:48

A co to kogo obchodzi czy ,,wyłapał'' ?? Jeśli wędkarz ma odpowiednią licencję, ma prawo postąpić zgodnie z regulaminem. Ależ mnie denerwują takie teksty i to jeszcze z ust Prezesa.

Również, chciałbym zapytać o zarybienie pstrągiem. Obiecane były jeszcze 2 zarybienia w kwietniu. Czy wiadomo coś w tym temacie?
Offline

Kuba

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 30 mar 2015, 7:29

Re: pytania do zarzadu sekcji Lin

Post31 mar 2015, 20:23

Poprostu chciałbym wiedzieć
Offline

darek50

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 18 kwie 2013, 7:52

Re: pytania do zarzadu sekcji Lin

Post03 kwie 2015, 16:07

Panie Prezesie czekamy na odpowiedz
Offline

intro

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 25 maja 2014, 6:01

Re: pytania do zarzadu sekcji Lin

Post12 kwie 2015, 20:10

Mamy prawie połowę kwietnia a możliwości wykupu zezwoleń przez internet jak nie było tak nie ma. Wstyd Panie Prezesie. Przez tak długi okres czasu to można napisać program do sprzedaży w supermarkecie. Tak to jest jak Panowie liczą na Zarząd Okręgu. Jak widzę fotografie z posiedzeń Zarządu Okręgu to tak jakbym widział w telewizji posiedzenie Państwowej Komisji Wyborczej.Komputery chyba stoją przed nimi tylko dla szpanu.....
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

Re: pytania do zarzadu sekcji Lin

Post26 kwie 2015, 8:45

Zarząd Sekcji Wędkarskiej Lin informuje , że ostateczny termin zapisu na sekcyjne zawody w 2015 r upływa w dniu 30.04.2015 r . Zapisów oraz płatności należy dokonać w sklepie wędkarskim Leszcz w Zabrzu .


Witam moze warto by bylo sprecyzowac co to sa za zawody kiedy itp. itd.Terminarz jakis by sie przydal co? Sezon w pelni rozpoczety czas na zawody a my nic niewiemy.Zauwazylem,iz dolaczylo do sekcji sporo nowych czlonkow i to zwlaszcza modych.Warto bylo by ich oswiecic bardziej.Zahacze rowniez o zarybianie.Na tablicy pisze,ze zarybiono wegorzem w ilosci 50kg,na stronie wagoa opiewa na 33kg.Jaka jest zatem prawda?POzdrawiam Witek
Offline

darek50

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 18 kwie 2013, 7:52

Re: pytania do zarzadu sekcji Lin

Post26 kwie 2015, 21:37

W piątek zauważyłem na wale, że przywiezione duże ilości gliny? Czy wiadomo coś na ten temat, skąd tam się wzięła GLINA?? Przecież to są wyrzucone pieniądze w błoto.... a bardziej w glinę. I pytanie moje, kto zakupił tą glinę, bo jeśli to za nasze pieniądze, to tak tego nie można zostawić...
Offline

NoMoreHippies

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 17 lut 2013, 20:45

Re: pytania do zarzadu sekcji Lin

Post07 maja 2015, 17:59

Witam. Mam pytanie ; czy w dniach 15-17.05.2015 na stawie Lin organizowane są jakieś zawody?
Ponieważ znam odpowiedz to mam kolejne pytanie;
Kiedy o tym poinformujcie ludzi którzy mają wykupioną rezerwacje na ten termin?
Jak przyjadą z gratami 15 go sie rozpakowywać?
Dlaczego sprzedajecie rezerwacje na termin w którym są zawody?
Lub inaczej,dlaczego udostępnianie komuś staw na zawody praktycznie z dnia na dzień wiedząc że są zrobione na ten termin rezerwacje?
Może pierw wypadało by skonsultować sprawę z tymi którzy zrobili 60 km żeby zapłacić rezerwacje,a potem ewentualnie
sprzedawać staw na weekend komuś innemu.
Czy zdajecie sobie sprawę ze dla niektórych przyjazd na ryby wiąże sie z urlopem
I masa innych spraw ktore trzeba sobie poustawiać?
W każdej szanującej się sekcji i kole jest na początku sezonu podany terminarz zawodów. Wtedy wszystko jest jasne.

I nieważne czy te zawody sie odbędą czy nie, czy zapłacą czy Was oleją i nie zapłacą.TAK SIĘ NIE ROBI.
SZANUJMY SIĘ NAWZAJEM.
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

Re: pytania do zarzadu sekcji Lin

Post29 cze 2015, 17:24

Witam pieknie. Bylem z piatku na sobote na zbiorniku i jakiez bylo moje zdziwienie gdy zobaczylem rybostan tegoz stawu.Zlowilem standardowo karpia,amura i leszcza oraz suma.pytanie moje brzmi . Skad sie tam wziely amury wielkosci 40-50cm no i przedewszystkim sumy tejze samej wielkosci? nie mozna powiedziec,ze znalazly sie tam przypadkiem,gdyz zlowilem ich pare sztuk przez jedna dobe.Owszem nalezy sie cieszyc iz rybostan sie powieksza(choc niekoniecznie tym sumem)jednakoż nigdzie nie bylo wzmianki na temat takiego zarybiania. Czyzby ktos zarybial na wlasna reke? Prosze o odpowiedz bo napewno nie tylko mnie interesuje ten temat.Pozdrawiam Witek
Offline

Prezes

  • Posty: 93
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:21

Re: pytania do zarzadu sekcji Lin

Post30 cze 2015, 8:12

Witek podaj mi numer telefonu do ciebie.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Łowisko Licencje "LIN"

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron