Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:45


walne zebranie sekcji

Wszystko co związane z Łowiskiem Licencyjnym LIN
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

walne zebranie sekcji

Post24 lis 2013, 19:22

Dnia 24.11.2013 o godz.10.00 odbylo sie walne zebranie sprawozdawcze sekcji wedkarskiej Lin.Jak co roku frekwencja nie dopisala,gdyz na ponad 90 ciu stalych czlonkow sekcji pofatygowala sie niespelna polowa. Mozna by sadzic,iz nie wszystkim zalezy na dobrym prosperowaniu sekcji jak i na dobrych warunkach na naszym zbiorniku.W zarzadzie w sumie sie nic nie zmienilo.Nastapila natomiast zmiana gospodarza lowiska.Obecnym gospodarzem zostal kol. Krzysztof Wladowski w zwiazku z tym zyczymy mu powodzenia.Zostalo ustalonych kilka istotnych zmian.Zmiany te oczywiscie byly poddane glosowaniu.Istotne zmiany to miedzy innymi:
-wprowadzenie calkowita ochrone amura
-zarybienie i calkowita ochrona jesiotra
-zniesiono oplate za czyn spoleczny dla czlonkow po 70ym roku zycia oraz inwalodom z I i II grupa.
Tyle z istotnych spraw,ktore zapamietalem.Mysle,ze nowy regulamin sekcji ukarze sie niebawem na naszej stronie. Tyle po krotce co moglem przekazac pozdrawiam Witek
Offline

Prezes

  • Posty: 93
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:21

Re: walne zebranie sekcji

Post26 lis 2013, 9:47

Witek, połowa członków jeżeli była to jest bardzo dobra frekwencja, na podobnych zebraniach w naszym okręgu bywa na zebraniach do 5%. a więc u nas było ok 50%.
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

Re: walne zebranie sekcji

Post28 lis 2013, 16:20

nooo ciekawe ilu bedzie na zebraniu z kola 64 :)
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

Re: walne zebranie sekcji

Post15 sty 2014, 15:06

witam.cieszy fakt,ze mamy juz opracowany nowy regulamin na 2014rok.po przeczytaniu zaraz rzuca sie w oczy tegoroczna oplata licencyjna.wiadomo ,iz miala byc podwyzka,ale nie az taka.na zebraniu sekcji byla mowa o oplacie rocznej normalnej czyli z mozliwoscia zabierania ryb,ktora opiewala na 300 pln.kto mi odpowie dlaczego nastapila taka zmiana i ze teraz mamy placic 360pln?ja osobiscie ryb nie biore no moze jadna czy dwie jak mam smak na rybke,ale co na to ludzie ktorych nie stac na taki koszt?czy aby to nie zmiejszy liczebnosci stalych czlonkow sekcji? pozdrawiam witek
Offline

Przewodniczący

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 08 lut 2013, 5:59

Re: walne zebranie sekcji

Post18 sty 2014, 17:48

Witam.Witku prawdopodobnie na zebraniu walnym sekcji spałeś jak czytałem ceny licencji na rok 2014.Cena licencji wzrosła jedynie o 25 zł.Czyn natomiast o 50 zł.Jesteś człowiekiem energicznym więc myslę że odrobienie 20 godzin nie będzie dla Ciebie zadnym problemem.Ja wiem że fajnie się siedzi na rybach jak jest ładnie i czysto,ale aby tak było trzeba włozyć trochę pracy.Kiedy odrobisz czyn licencja Twoja będzie kosztować 210 zł a nie 360zł.Masz jeszcze możliwość wykupienia licencji bezrybnej za 130zł co polecam Tobie.Jak widzisz masz wybór,a więc mniej narzekania a więcej dania od siebie dla dobra sekcji.Myślę że wyjaśniłem Twe watpliwości co do cen licencji i pracy na rzecz naszego dobra jakim jest nasz zbiornik .Pozdrawiam
Offline

ximus

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 16 kwie 2013, 21:28

Re: walne zebranie sekcji

Post02 lut 2014, 20:11

360 zł? Na zebraniu nie było mowy o takiej podwyżce! To po co chodzić głosowac itp. jak i tak zrobicie po swojemu! róbcie tak dalej a członków z roku na rok będzie ubywać

Wróć do Łowisko Licencje "LIN"

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron