Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 15:39


Maraton karpiowy, a zakaz wędkowania

Wszystko co związane z Łowiskiem Licencyjnym LIN
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

ximus

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 16 kwie 2013, 21:28

Maraton karpiowy, a zakaz wędkowania

Post22 kwie 2013, 9:23

Witam, chciałem poruszyć istotny temat o którym obecnie jest głośno.
Dlaczego ktoś sobie zarządził iż na 5 dni łowisko jest całkowicie zamknięte dla wędkarzy??
Płacąc składki roczne, wiele osób myśli o zasiadkach właśnie w takie długie weekendy, a tu łowisko zamknięte.
Dlaczego nie jest chociaż udostępniony wał?
W imieniu wędkarzy proszę o odpowiedź.
Offline

Przewodniczący

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 08 lut 2013, 5:59

Re: Maraton karpiowy, a zakaz wędkowania

Post23 kwie 2013, 7:37

Witam ,odnoszac się do powyzszego wpisu wyjaśniam,zawody sportowe są sprawą statutową naszego związku.W maratonie karpiowym biorą udział członkowie sekcji Lin,każdy członek naszj sekcji miał prawo zapisu na ten maraton.Co do udostępnienia podczas zawodów wału jest raczej nie do przyjęcia,poniewaz stanowiska 6,7,8 sa za blisko wału co przeszkadzało by zawodnikom.Myślę ze sprawę wyjaśniłem.Jeszcze jedno widzę po wpisach że kolega ma tylko na względzie wytykanie,a może na forum napisać cos dobrego o naszym łowisku zbliża się 15 lecie sekcji LIn.Pozdrawiam serdecznie!!
Offline

ximus

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 16 kwie 2013, 21:28

Re: Maraton karpiowy, a zakaz wędkowania

Post23 kwie 2013, 7:55

A ja widzę, że zarząd woli siedzieć z założonymi rękami i nic nie robić. W sprawie zarybienie pstrągiem- cisza, bo po co? Obiecanki cacanki
Od wielu lat łowię na Linie i bardzo sobie cenię te łowisko, jednak jak coś jest rozwiązane w bardzo głupi sposób, to dobrze jest tą sprawę poruszyć. Z resztą od tego jest forum.
W następnym roku nie róbcie licencji rocznej, tylko licencję na 360 dni, lub mniej bo za niedługo zrobicie zawody 2 tygodniowe itp.
Offline

Przewodniczący

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 08 lut 2013, 5:59

Re: Maraton karpiowy, a zakaz wędkowania

Post23 kwie 2013, 8:57

Proszę się nie martwić o zarząd,wykonuje on swoje zadania należycie.Jezeli chodzi o zarybienie pstragiem próbujemy załatwic.Obecnie nie ma pstraga do sprzedarzy w Sierakowicach gdzie jest najblizszy transport,a wiadomo ze pstrag jest ryba delikatna.Staramy sie obecnie załatwic w innych zródłach.Powracając do licencji to każdy członek PZW koła 64 ma prawo do wykupu licencji rocznej, ale moze również wykupic licencje jednodniowa lub trzy dniowa,zachęcam do kupna tych licencji.Jezeli chodzi o forum to tak forum jest do dyskusji,ale nie tylko nad tym co mi sie nie podoba ,ale również co dobre,wychodzac z zasady nie ważne co sekcja robi dla mnie,ale co ja robię dla Sekcji.Pozdrawiam!!
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

Re: Maraton karpiowy, a zakaz wędkowania

Post23 kwie 2013, 17:38

a moze by tak powiekszyc LINA?bylo by wiecej miejsca dla wszystkich haha.a teraz powaznie.zbiornik jest piekny i duze zroznicowanie rybostanu jak na tak maly obszar.rozumiem,ze kazdy by chcial powedkowac i pasjonat wedkowania ryb spokonjnego zeru jak i ten,ktory uwielbia drapiezniki.ciezko jest pogodzic ludzi tak rozniacych sie.z tego powodu nie raz juz byly niesnaski i przypuszczam nie raz jeszcze beda.mysle,ze za duzo ludzi jest chetnych na ten staw moze by ograniczyc sprzedaz licencji?(to jest tylko taka moja mysl).moze by ograniczyc sie do jednego rodzaju ryb?a w koncu moze by wydzierzawic jeszcze jeden nieduzy zbiornik wowczas bylby niejako zastepczy?jezeli ktos ma cos do powiedzenia na te moje wywody zapraszam do dyskusji.pozdrawiam
Offline

Paweł

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 22:29

Re: Maraton karpiowy, a zakaz wędkowania

Post23 kwie 2013, 19:06

moje skromne zdanie w tym temacie jest takie: w tym roku pierwszy raz wykupiłem roczną licencję na Lina, ale zanim to zrobiłem zapoznałem się z regulaminem łowiska i juz na wstępie pisze że jest to łowisko licencyjno - karpiowe i to chyba jest jasna informacja, do kogo docelowo jest skierowane te łowisko. Co do zawodów to obowiązują chyba zasady RAPR gdzie jest wyraźnie opisane jakimi prawami się rządzą i jako członek PZW jestem zobowiązany do znajomości tego regulaminu i sie dostosowania. Jeżeli miałbym się z temu wszystkiemu sprzeciwiać to hipokryzją byłoby wykupywanie składek członkowskich czy licencji. Ja akceptuje regulamin i nie mam nic przeciwko zawodom i zamknięciu łowiska na czas ich trwania jako posiadacz rocznej licencji :)
To jest moje zdanie i możecie je interpretować jak chcecie :P
Offline

Prezes

  • Posty: 93
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:21

Re: Maraton karpiowy, a zakaz wędkowania

Post24 kwie 2013, 9:53

Witam, Bardzo mądrze napisane, chciałbym tylko dodać że zawody, jakie kolwiek są robione również dla osób posiadające licencje okresowe, wystarczy sie zapisać.
Offline

Prezes

  • Posty: 93
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:21

Re: Maraton karpiowy, a zakaz wędkowania

Post07 maja 2013, 9:57

Na maratonie złapał kolega Piotrek P. szczupaka 7kg. 96cm.
Offline

zbykar

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 18 kwie 2013, 20:21

Re: Maraton karpiowy, a zakaz wędkowania

Post08 maja 2013, 18:27

No to spinningując trzeba będzie zamiast blachy-kulkę proteinową zakładać-ha-ha!
Offline

akoss1

  • Posty: 60
  • Rejestracja: 12 lis 2013, 14:58

Re: Maraton karpiowy, a zakaz wędkowania

Post12 lis 2013, 21:08

witam ja myślę że pogodzić dwie strony trzeba dialogu zawody nie organizować w długie weekendy taki jak 1-3 maja bo wtedy wszyscy jadą na ryby a zawody zrobić w innym terminie i rozwiązane
Stefan
Następna

Wróć do Łowisko Licencje "LIN"

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron