Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:29


Pytanie o pozwolenie

Tutaj zadajemy pytania do zarządu
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

akoss1

  • Posty: 60
  • Rejestracja: 12 lis 2013, 14:58

Re: Pytanie o pozwolenie

Post12 lut 2016, 8:54

Witam pytałem o tańsze licencje w dni powszednie, wytłumaczono mi źe na ten rok juź za późno bo regulamin do zatwierdzenia był do konsultacji od października 2015 r.nikt nie zgłaszał źadnych zastrzeźeń i został w styczniu zatwierdzony przez Okręg Katowice. Natomiast teraz zmiany nie miały by sensu bo zatwierdzenie nowego regulaminu przez Sekcje,Okręg, Koło to 4-5 miesięcy i nie ma gwarancji czy Okręg go zatwierdzi bo czas na zatwierdzanie regulaminów na ten rok minął, następnie zrobienie nowych matryc na zezwolenia wydruk i inne czynności to kawał czasu. Dostać tańsze licencje w Wrześniu to bez sensu, dlatego panowie ten rok musimy sobie odpuścić niestety. Natomiast trzeba takie sprawy pilnować przy zatwierdzeniu nowego regulaminu , jak mogę jeszcze w czymś pomóż to proszę pisać POZDRAWIAM
Stefan
Offline

axel35

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 10 sty 2016, 18:33

Re: Pytanie o pozwolenie

Post13 lut 2016, 13:20

Myślę że wielu wędkarzy [w tym mnie] nie będzie stać na wykupienie tak drogich licencji.
Dzięki Stefan za zainteresowanie tematem.
Offline

akoss1

  • Posty: 60
  • Rejestracja: 12 lis 2013, 14:58

Re: Pytanie o pozwolenie

Post15 lut 2016, 9:12

Może te licencje są drogie ale byłem w niedziele na łowisku i powiem że za te 30 zł to te Łowisko jest warte ja nic nie złowiłem ale facet pociągnął jesiotra oczywiście wypuścił ale mówi że warto było posiedzieć i tak nam czas bardzo miło zleciał, myślę że jeszcze się z niektórymi spotkamy na tym łowisku pozdrawiam
Stefan
Offline

akoss1

  • Posty: 60
  • Rejestracja: 12 lis 2013, 14:58

Re: Pytanie o pozwolenie

Post24 kwie 2016, 10:04

Witam no niestety nie da rady załatwić na ten rok tańszych licencji w tygodniu bo regulamin na ten rok juź dawno został przez Okręg Katowice zatwierdzony ale przed zatwierdzeniem następnego regulaminu zarząd sekcji rozważy ten pomysł pozdrawiam
Stefan
Poprzednia

Wróć do Pytania do zarządu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron