Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:13


sezon 2012-podsumowanie

Artykuły, relacje z wypraw wędkarskich oraz wędkarskie opowieści...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

sezon 2012-podsumowanie

Post24 lut 2013, 14:54

witam moze by trzeba bylo ruszyc temat poprzedniego sezonu? wlasnie zrobilem podsumowanie i rozliczenie sezonu 2012. nie mam sie zbytnio czym chwalic inni napewno maja lepsze wyniki a bynaj miej na zbiorniku 'LIN'.w wiekszosci tam wlasnie przebywalem.zlowilem w sumie 110 kg karpia.innych ryb nie licze bo reszta to zabawa raczej lekkimi zestawami. mam tez bilans przynet jakie byly preferowane przez moje zdobycze,ktore w 2013r beda w podstawowym menu. jednak nie znaczy to,ze nie bede eksperymentowal z nowymi.najwieksza rybka miala tylko 8kg liczylem na wieksza,ale nie my decydujemy jaka rybka podejmie zarelko.tak wiec pozostalo czekac na rozpoczecie nowego sezonu i zyczyc sobie rekordow,czego i kolegom po kiju zycze. pozdrawiam
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

Re: sezon 2012-podsumowanie

Post07 lip 2013, 12:39

witam wlasnie wrocilem z weekendowej zasiadki na naszym stawie.coz moge powiedziec.kiedys juz mialem watpliwosci nad rybostanem tegoz zbiornika.po tej zasiadce musze stwierdzic,ze jest ta ryba i to w sporej ilosci.zaczolem wedkowac od piatku rana.w ten dzien wlasnie okazalo sie,ze wreszcie sie cos zaczelo dziac z zerowaniem karpia.w sobote i niedziele dopoludnia brania juz troszke zelzaly,ale cos niecos podchodzilo do zestawow.bylo w sumie sporo takich zarybieniowek do 3kg,jednak przewaga byla po stronie wiekszych ryb w przedziale od 5ciu do nawet 14tu kg.w wiekszosci padaly 7mki 8mki i 9tki.na potwierdzenie tego faktu mamy przewodniczacego P.Wolaka,ktory byl na miejscu i dokumentowal niektore ryby fotkami.rowniez na miejscu wydarzenia obserwowal prezesi kol 64 i 3 czuli P.Szulta oraz pelniacy obowiazki straznika rybackiego P.Greczuk.tyle narazie z wedkarskimi pozdrowieniami witek

Wróć do Artykuły, relacje z wypraw wędkarskich itp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron